menu
Beta Motor
Fabian
Motard MOTARD 4T 125 R
Stále obsáhlejší a diverzifikovanější řada Beta RR 125 4T uspokojuje potřeby stále vyvíjejícího se zákazníka.
Potenciální zákazníci Beta RR 125 4T jsou různí, od mladých jezdců, kteří dělají své první kroky v motocyklovém světě, po zkušenější jezdce, kteří hledají agilní, sportovní motocykl, který není nákladný, aniž byste museli obětovat zábavu a snadné použití typické pro motocykly Betamotor.

Nové RR 125 4T

Nová řada 2023 RR 125 4T dokáže uspokojit
požadavky každého, jelikož navrhuje dvojnásobný počet řešení tak, aby bylo možné vyhovět různým potřebám. Zda je to šestnáctiletý kluk, který hledá prémiový model supermoto, se kterým se bude bavit v zatáčkách na silnici, nebo někdo, kdo sbírá své první zkušenosti ve světě endura, nebo dospělý, který hledá ekonomický motocykl pro městské použití, odborník požadující řešení, které je velmi přístupné, nebo nováček když poprvé objeví jízdu na silnici či v terénu, nyní je tu Beta 125 4T, která uspokojí potřeby všech. A tady je jak...
A tady je návod, jak...
Zatímco řada dříve zahrnovala dva modely (RR 125 4T Enduro a Motard, v různých barvách), které sdílely stejný motor, řadu nyní tvoří dvojitá rodina vozidel:
- Enduro a Motard 125 T, s novým motorem.
- Enduro a Motard 125 R, čtyřtaktní 125 s prémiovou výbavou a doplňky.
Beta nadále věří v hodnotu segmentu 125, a proto nikdy nepřestala nabízet stále širší škálu modelů, aby vyhovovaly potřebám tolika nadšenců, kolik je jen možné.

MOTARD 4T 125 R

Jak se očekávalo, u standartních modelů to nekončí, protože řada Beta 125 4T nyní zahrnuje další model zaměřený na sofistikovanějšího zákazníka, který chce 125, která je kultivovanější a s přidanou osobností. To je důvod, proč jsou RR 125 Enduro a Motard 4T nyní obohaceny o novou verzi R. Motard 125 R vyniká svým známým motorem japonského původu a referencí v segmentu 125, pokud jde o jeho výkon a komponenty. To v kombinaci se speciální grafikou, průhlednou nádrží inspirovanou závodnímy modely, paprskovýmy koly a hliníkovou kyvnou vidlicí a tlumičem, tvoří prémiovou verzi modelu, která nezůstane bez povšimnutí. Model je ve své technické a estetické výbavě „vyvýšen“, aby vynikla jeho úroveň sofistikovanost.

Napiště nám

Kontaktujte naše prodejce   warehouse Technická data   description


Také by vás mohlo zajímat
arrow_upward